PINGVIN Magánóvoda Budapest 12. kerület

A Pingvin Magánóvoda Budapest 12. kerületében található. Angol-magyar magánóvodai csoportokkal várjuk gyermekét!

OVERVIEW

The web site pingvinovoda.hu currently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have parsed fifteen pages inside the domain pingvinovoda.hu and found four websites interfacing with pingvinovoda.hu.

PINGVINOVODA.HU TRAFFIC

The web site pingvinovoda.hu has seen variant levels of traffic all through the year.
Traffic for pingvinovoda.hu

Traffic ranking (by month) for pingvinovoda.hu

Traffic ranking by day of the week for pingvinovoda.hu

LINKS TO PINGVINOVODA.HU

Tegyukfel.hu ingyenes apróhirdetés - eladó használt ajándék kölcsön csere ingyen apró hirdetőoldal

Tegyük fel, hogy van pár felesleges holmid. Lehet, hogy nem sokat ér, de nem szeretnéd kidobni, hátha valakinek éppen erre van szüksége. Fontos, hogy jó helyre kerüljön, esetleg kölcsön is adnád. Itt nemcsak a pénz számít, hanem a jószándék is . Itt csak egyszer kell feladnod az apróhirdetésedet, és havonta egy kattintással megújíthatod mindet. A webcíme sem változik, elküldheted ismerőseidnek, megtalálják a keresők.

WHAT DOES PINGVINOVODA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of pingvinovoda.hu Mobile Screenshot of pingvinovoda.hu Tablet Screenshot of pingvinovoda.hu

PINGVINOVODA.HU SERVER

Our crawlers discovered that a lone root page on pingvinovoda.hu took one thousand five hundred milliseconds to load. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider pingvinovoda.hu not secure.
87.229.26.178

We found that this website is operating the Apache operating system.

PINGVIN Magánóvoda Budapest 12. kerület

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site pingvinovoda.hu states the following, "37 éves szakmai tapasztalat - Fiatal, elkötelezett óvónők - Korszerű gyermeknevelési módszerek - Kis létszámú csoportok." I noticed that the website stated " 1121 Budapest Eötvös út 38b." They also said " Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. A Teddy Bears angol nyelvű csoportunkba 3-6 éves korú gyerekek járnak. Az óvodában csak angolul beszélnek, játszanak, tanulnak." The meta header had Pingvin magán ovi as the first optimized keyword. This keyword is followed by nemzetközi óvoda, magánóvoda, and magánovi which isn't as important as Pingvin magán ovi. The other words pingvinovoda.hu used was magánóvoda 12. kerület. magánovi 12. kerület is included but will not be seen by web crawlers.

SEE SIMILAR DOMAINS

Pingvinpásztor Ötletes és vicces kocka ajándékok

Fém feles pohár készlet tartóval. Radírozó kutya Max, a fenéken csúszó eb. Fedezz fel még több kütyüt.

Pingvin Patika - Főoldal

0 tétel - 0 Ft. Hygieniás, és egészségmegőrzési cikkek. Szépség, haj- és körömápolás.

pingvinpusslet

Pingvinpusslet ska få en ny utmanare. Landar inom kort hos Bara Jag. Det tog inte fullt två dagar, och då byggdes det inte hela tiden. Däremot så kan jag tycka att vissa svarta bitar var lite mystiskt skamfilade och nötta, som att det blivit manipulerade men en liten fil eller nått. Nu återstår bara att hitta en ny utmanare. Det kanske är svårare än själva pusslet. Inte länge alls, v.

Hírek Újdonságok

Szombaton, vasárnap egész nap. Vevőink nagyon fontosak, de egyéb elfoglaltságok miatt a fent leírt időszakokon kívűl nem tudunk rendelkezésre állni.

Пингвинус - все о Linux и Ubuntu в деталях

Небольшая подборка базовых команд Linux с примерами для новичков. Mdash; консольный музыкальный плеер.